گل های آپارتمانی

گیاه ستاره دریایی
کد محصول: S

ستاره دریایی

ستاره دریایی ، کاکتوس گل ستاره ای کاکتوس زیبا و بسیار بزرگ و البته بدبو است . بوی بد این گل مگس ها...
0تومان
ستاره دریایی ، کاکتوس گل ستاره ای کاکتوس زیبا و بسیار بزرگ و البته بدبو است . بوی بد این گل مگس ها...

همانند رنگ های مسی ، زرد ، قرمز و ارغوانی با نقش های رنگی می باشد . این گیاهان کاکتوس نیستند . بلکه اعضای گروهی از گیاهان گوشتی و آبدار هستند . کاکتوس گل ستاره ای گیاهی با ساقه های نرم و بدون تنه اصلی است که از یک نقطه مرکزی یزرگ می شود . این گیاه پوست بسیار کلفتی را دارا است که به گوشت مردار شباهت دارد . از نظر اندازه از چهار – پنج سانتی متر تا گل هایی با وسعت ۳۰ سانتیمتر ممکن است تفاوت داشته باشند . گونه های این گیاه بومی افریقای جنوبی است . پس پرورش آن معمولا باید دمای گرم و مرطوب با محیط گلخانه ای باشد .

 

نیازها :

نور:

گل ستاره ای مثل همه ی کاکتوس ها از لحاظ نور از شرایط نوری را تحمل می کند و اگر این گیاه را در آپارتمان نگهداری می کنید باید حتما پشت پنجره های آفتاب گیر یا در قسمت بیرونی پنجره ها زیر نور خورشید قرار دهید .

خاک:

خاک مناسب برای این گیاه مخلوطی از خاک باغچه و ماسه ریز است و به شکل کلی خاکی سبک و زهکش خوب برای اکثر کاکتوس ها پیشنهاد می شود . با شروع فصل بهار باید کوددهی را با کود رقیق شده انجام دهید .

دما:

دمای خوب برای رشد و پرورش گل ستاره ای حدود ۲۰ درجه سانتی گراد است و این کاکتوس می تواند گرمای شدید و دمای زیاد را به خوبی تحمل کند . این گیاه به جای سرد و خشک در طول استراحت خود در فصل زمستان دارد .

آبیاری:

امکان دارد اسم این کاکتوس شما را دچار اشتباه کند . چرا که این گیاه بر عکس دیگر اعضای خانواده خود ، بسیار نیاز به رطوبت و آبیاری دارد .

آبیاری

زیاد

نور

غیر مستقیم
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0
logo.png

آدرس دفتر مرکزی: تهران - خیابان 17 شهریور - خیابان میرزایی - پلاک 244

تلفن : 09378300424

ایمیل: info@cactushadi.com

آخرین محصولات ما

0تومان

0تومان

آخرین مقالات

24 فروردين 1399
21 فروردين 1399
17 فروردين 1399

Search